Home › Zakopane - wynajem domków

Zakopane - wynajem domków

Zapraszamy wszystkich chętnych gości do wybrania jednego z naszych czterech domków. To domki przystosowane pod każdym względem dla wymagających gości. Spanie w domkach to niesamowity klimat dla rodziny czy znajomych.

Ilość miejsca jest na tyle duża żeby wszyscy się tam zmieścili. Zakopane jest przez cały czas jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce. Przyciąga każdego roku miliony turystów. Nie ma znaczenia pora roku, bo turyści zawsze znajdują tutaj coś interesującego dla siebie. Atrakcji przecież nie brakuje. Zimą można pojeździć na nartach i innym sprzęcie, można wybrać się na jeden z wielu stoków. Stoki są dla mniej i bardziej zaawansowanych. Latem można spacerować po górach, skorzystać z parku linowego, jeździć quadami.

ap1.jpg
 

Góralski klimat

Te krajobrazy, ta dzika przyroda to wszystko nam się podoba, bo tego u siebie nie mamy. Nie ma się, co dziwić, że takie miejsca są oblegane przez turystów. Chcemy być z dala od zgiełku miasta i chcemy poczuć ten niesamowity klimat. Domki są zlokalizowane w różnych częściach Zakopanego. Dwa domki znajdują się osiemset metrów od stoku. Są to domki góralskie, które są bardzo dobrze wyposażone. Gwarantują komfortowy wypoczynek dla kilku osób. Możemy również zaoferować naszym turystom luksusową wile w stylu góralskim. Powierzchni to dwieście metrów kwadratowych. Z tego miejsca do Polany Szymoszkowej jest tylko pięćset metrów. Każdy z domków to inne wnętrze i wyposażenie. Warto sprawdzić dokładnie wszystkie nasze oferty żeby się przekonać jak to wygląda. Nie jest to trudne, bo można już teraz odwiedzić stronę domki w Zakopanem i sprawdzić wszystko. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą spędzić miło czas w Zakopanem. Gwarantujemy moc atrakcji i super warunki do spania. Jesteśmy profesjonalistami, którzy oferują swoim klientom dokładnie to wszystko, czego szukają.

Zachęcamy do rezerwacji wybranych domków gdyż ilość chętnych osób jest bardzo duża i wolne terminy bardzo szybko się rozchodzą.