Home › Piękne Krupówki

Piękne Krupówki

Wybierając się do Zakopanego dobrze wiedzieć, co można będzie tam zwiedzić. Wtedy żadna atrakcja nas nie ominie. Lista tych ciekawych miejsc jest naprawdę bardzo długa.

Jeśli ktoś lubi spacerować to może zacząć od wejścia na Krupówki. Jest to najdłuższa ulica zakopanego, która oferuje bardzo dużo atrakcji. Możemy tutaj znaleźć między innymi stare budynki, które do dzisiaj są hotelami. Znajdziemy najstarszy zakopiański hotel, który nadal prezentuje się bardzo ładnie. Idąc dalej będziemy mogli wchodzić do setek sklepików, w których kupimy pamiątki, ale również oryginalne ubrania. Dla każdego w tych sklepach znajdzie się dokładnie to, czego szuka. Jeśli zależy nam na wyrobach regionalnych to również takowe znajdziemy. Przejście Krupówek zajmuje bardzo dużo czasu. Tym bardziej, jeśli będziemy bardzo uważnie przyglądać się na to, co nas otacza. Zauważymy wiele szczegółów, które nie są opisane w przewodnikach. Właśnie tak powinno się zwiedzać i spacerować, a wtedy będziemy o wiele bardziej zadowoleni, że tutaj przyjechaliśmy. Trzeba się nastawić na to, że na Krupówkach jest zawsze bardzo dużo ludzi. Problem zaczyna się w godzinach pory obiadowej, kiedy trzeba będzie stać w długiej w kolejce żeby się dostać wolny stolik w jakiejkolwiek restauracji. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, dlatego i to nam nie będzie aż tak bardzo przeszkadzało. Po prostu trzeba będzie wychodzić nieco wcześniej i wtedy na spokojnie zarezerwujemy sobie miejsce, w których chcemy zjeść obiad czy napić się grzańca.

kartatatrzanska__2_.jpg
 

Szukamy noclegu w Zakopanem

Skoro chcemy poczuć ten wyjątkowy zakopiański klimat to nie pozostaje nam nic innego jak znaleźć blisko Krupówek miejsce do spania. Wystarczy już teraz przejrzeć oferty dostępne na stronie http://www.kartatatrzanska.pl/obiekty-noclegowe/zakopane a na pewno znajdziemy dokładnie to, czego szukamy. Oferty są i dla mniejszych i większych grup, które chcą przyjechać do Zakopanego. Wystarczy wcześniej zrobić rezerwacje, a wtedy nocleg będzie czekał w ustalonym terminie.