Home › Komputer nurkowy Leonardo Cressi

Komputer nurkowy Leonardo Cressi

Nurkowanie jest wielką przyjemnością, ale elementem niezbędnym podczas owego nurkowania na pewno jest dostęp do odpowiedniego sprzętu. Można wskazać na wiele elementów wchodzących w skład sprzętu nurkowego, ale w tym miejscu wskażemy w sposób szczególny na komputer nurkowy Leonardo Cressi.

Wyglądem, co nieco przypomina on zegarek, aczkolwiek nim nie jest. To urządzenie bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Jest to komputer przeznaczony do dwóch gazów. Dzięki niemu można swobodnie sterować dwoma gazami - nitroksem oraz powietrzem. Jest to urządzenie, które jest bardzo proste w swojej obsłudze. Mamy w nim zastosowany jeden przycisk, za pomocą którego możemy sterować nawigacją w menu. Komputer w warunkach podwodnych można na życzenie podświetlić w dowolnym momencie. Wyświetlacz owego komputera posiada dosyć sporych rozmiarów wyświetlacz z dużą czcionką.
komputer-cressi-leonardo-3_1_.jpg

Opcjonalnie można zainstalować interfejs PC. Waga owego komputera to zaledwie 135 g, a więc na pewno nie będzie on przeszkadzał przy nurkowaniu.

W zakres dostępnych w owym komputerze funkcji wchodzą takie elementy jak temperatura, czas nurkowania, pamięć nurkowań, symulator, prędkość wynurzania się z alarmem w sytuacji, gdy owo wynurzanie następuje zbyt szybko. Komputer ów posiada funkcję głębokościomierza do 100 metrów. Jest to jeden z czołowych i przede wszystkim niezawodnych komputerów przeznaczonych dla nurków. Mowa zarówno o nurkowaniu w wodach krajowych jak i zagranicznych. Mowa jest o nurkowaniu w jeziorach, stawach, rzekach jak i w morzach. Komputer jest przeznaczony dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Wszelkie szczegóły na jego temat znajdują się na stronie internetowej http://www.bestdivers.pl/sklep/komputer-cressi-leonardo/. Dzięki temu sprzętowi można mówić o znacznie większej przyjemności nurkowania, z jaką każdy będzie miał do czynienia. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych sprzętów, jeden z elementów wyposażenia nurków, który każdy powinien mieć. Komputer nurkowy Leonardo Cressi dostępny jest w wielu dobrych sklepach.