Home › Jezioro Budzisławskie - nurkowanie

Jezioro Budzisławskie - nurkowanie

Wielkopolska ma wiele do zaaferowania, a jeśli chodzi o nurków to na pewno jezioro Budzisławskie idealnie się do tego opisu nadaje. Na koniec lata można pojechać sobie nad jezioro i sprawdzić jak pięknie to wszystko pod wodą wygląda.

Naprawdę będziemy zaskoczeni szczupakami i innym rybami, jakie żyją w tym jeziorze. Jeśli chodzi o czystość to można tutaj liczyć nawet na piętnaście metrów przejrzystej wody, co jak na polskie warunki jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Średnio można liczyć na siedem metrów widoczności, co wystarcza żeby cieszyć się tym podwodnym światem. Pod wodą można będzie znaleźć bardzo nietypowe przedmioty jak fortepian czy posag Matki Boskiej. Tego typu wyjazd został stworzony dla szkolenia przyszłych nurków we wszystkich możliwych kategoriach. Nie oznacza to jednak, że nie można tam po prostu ponurkować i sprawdzić jak wspaniałe jest to jezioro. Dla miłośników super zdjęć i filmów to miejsce na pewno będzie bardzo ciekawe i warto tam jak najszybciej pojechać. Sami się przekonamy, że warto było pojechać do wielkopolski i to sprawdzić.

jezioro-p_otki4.jpg
 

Organizacja wyjazdu

Na szczęście niczego nie trzeba robić na własną rękę tylko można korzystać ze zorganizowanego wyjazdu. Wtedy jest taniej i o wiele bardziej bezpiecznie. Cały czas jesteśmy pod okiem specjalistów, którzy dopilnują nas nad wodą i pod wodą. Dojazd na miejsce nie jest uciążliwy, bo do stolicy wielkopolski prowadzi autostrada. Dojdziemy bardzo szybko i będziemy mogli korzystać z uroków tego miejsca. Na terenie ośrodka gdzie będziemy zakwaterowani znajduje się bar i można tam sobie wszystko przygotować. W domkach również będzie dobrze wyposażona kuchnia, a zatem z tym nie ma problemu. Pozostałe informacje o wyjeździe i nurkowaniu znajdziemy na http://www.bestdivers.pl/wyprawy/jezioro-budzislawskie-perla-wielkopolski-2/. Warto sprawdzić warunki uczestnictwa oraz czas, na jaki jedziemy. Mamy tam również podaną cenę. To jedna z ciekawszych propozycji, dlatego warto byłoby ją wziąć pod uwagę. Na pewno wiele na tym zyskamy.