Home › Dobry doradca

Dobry doradca

Własna działalność prowadzona na Wyspach Brytyjskich to element, na który decyduje się bardzo wiele osób. Przede wszystkim mówimy o rynku, który jest bardziej liberalny dla przedsiębiorców, a tak naprawdę to mówimy o rynku, który jest bardzo liberalny.

Można mówić o pewnego rodzaju przeciwieństwie do tego, z czym mamy do czynienia w naszym kraju. Tym samym na pewno nie dziwi fakt, że bardzo wiele osób prowadzących własną działalność w naszym kraju decyduje się na jej przeniesienie do Anglii. Ponadto ci, którzy już są i mieszkają w Anglii, tam właśnie otwierają własną działalność. Mamy do czynienia z bardzo niskimi podatkami, z bardzo niskimi opłatami, co ma tutaj znaczenie kluczowe. Jednakże jeśli mówimy o owej własnej działalności na rynku brytyjskim, to zdecydowanie musimy podkreślić, że warto jest postawić na współpracę z podmiotem, który pod wieloma względami jest w stanie nam pomóc. Wskażemy na Capital Business Links LTD, na polskie biuro księgowe w Londynie, które posiada bardzo dużą renomę, z którego usług na chwilę obecną korzysta bardzo wiele osób i bardzo wiele podmiotów. Dodajmy również, że mówimy o bardzo wymiernych korzyściach czerpanych z owej współpracy.
cbl__1_.jpg

Trzon owej firmy, owego biura księgowego tworzą osoby, które z pasją podchodzą do swoich obowiązków, które są bardzo dobrze wyszkolone, które ponadto również posiadają bardzo duże doświadczenie. Tym samym nie mówimy o anonimowym podmiocie, którego działalność do rosyjska ruletka, ale pewność, że nam się uda, że będziemy mogli rozwinąć skrzydła na rynku brytyjskim i osiągnąć zadowalający sukces.

Nie sposób nie wspomnieć także o takim elemencie, jakim jest strona internetowa znajdująca się pod linkiem - ksiegowy Londyn. To miejsce, które jest w stanie rozwiać wszelkie nasze wątpliwości co do tego czy warto jest przenosić własną działalność do Anglii. Mowa jest nie tylko o prowadzeniu własnej działalności w Anglii, ale także w innych krajach Unii Europejskiej oraz w innych jurysdykcjach podatkowych, a więc możliwości są bardzo szerokie.